Zaczynamy zgłoszenia na IC 2017!

Posted on

Uwaga! Proszę zachować spokój! Na samym wstępie, żeby nikomu nie umknęło, nasz nowy adres mailowy:

INTERCAMP@ZHP.PL

Kochani fani IC! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zgłoszeń na zlot. Z powodów technicznych nasza stronka niestety nie działa i nie mamy na razie na to wpływu (siła wyższa). Ale to w niczym nie przeszkada, najważniejsze informacje są już dostępne! Kto był na IC ten wie z czym to się je, a kto nie był, zachęcamy żeby popytać, poszperać w necie, gdzie jest mnóstwo zdjęć i relacji, albo napisać do nas! A jak tylko uda się nam uruchomić stronkę, to z prędkością światła uzupełnimy ją o aktualne informacje na temat IC 2017.

Tururururu! 3 ważne pliki dla Was:

PATROLE – Zgłoszenia patrole IC 2017

(uzupełnienie: minimalna ilość osób w patrolu to 5 dzieci i 1 opiekun)

IST – Zgłoszenia IST 2017

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

No to kto się zgłosi pierwszy w tym roku? :D

Zgłoszenia patrole – https://goo.gl/v2SCzx

Zgłoszenia IST – https://goo.gl/fi7v8r

 

 

 

zgloszenia