Wyniki konkursu „Wspomnienie”

Co dobre, szybko się kończy. Tak też było z InterCampem. Na szczeście pozostają wspomnienia, do których można wracać. A w naszym konkursie „Wspomnienia” pierwsze miejsce w kategorii patrole zajął patrol Flamare z Hufca Łódź- Widzew, wygrywając tym samym bilet na IC 2017 (czyli gwarancję kwalifikacji patrolu na zlot, bez konieczności wykonywania zadania przedzlotowego). Gratulujemy!!!

W kategorii indywidualnej przyznaliśmy pięć nagród, których sponsorem jest składnica harcerska Woda Góry Las. A są to bony na zakupy w składnicy o wartości 50zł oraz torby bawełniane „Szlak mnie trafił”. A oto zwycięzcy konkursu:

- Jakub Goc (patrol Enigma)
- Mateusz Kril (patrol Enigma)
– Daniel Fechner (patrol Enigma)
– Alicja Rasińska (patrol Sezam+Szaniec)
– Marcin Konieczny (patrol Sezam+Szaniec)

Gratulujemy wygranej i dziękujemy za udział w konkursie!!! Do zobaczenia na skautowym szlaku!

WGL