Food Festival

Nieodłącznym elementem zlotu od wielu lat jest Food Festival, podczas którego patrole przygotowują potrawy typowe dla swoich krajów lub regionów, z których pochodzą. Oczywiście nie zabrakło polskich potraw! Atmosfera podczas Food Festivalu jest naprawdę super! Stoiska z jedzeniem wyrastają jak grzyby po deszczu, a 3 tyś głodnych skautów zapełnia ulicę i szybko ustawia się w kolejkach po pyszności!

Już drugi raz zorganizowaliśmy konkurs dla polskich patroli na najsmaczniejsze stoisko :) Sponosorem nagród w konkursie jest składnica harcerska Woda Góry Las. A są to: za 1 miejsce bon za zakupy w składnicy o wartości 200zł oraz koszulki, za 2 miejsce bon 150zł oraz notesy i za 3 miejsce bon o wartości 150zł. Jury w konkursie stanowiły 4 osoby z IST: Dawid, Maciej, Patryk i Krzysiek, którzy wyłonili zwycięzców:

1 miejsce – Anomalia (Warszawa)
2 miejsce – Misericordia (Białystok)
3 miejsce – Milites Candeo (Toruń)

Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim patrolom za świetne przygotowanie!