Dodatkowy nabór do służb zlotowych (IST)!

dsc_3313Nie zdążyłeś się zgłosić na IC? Nic straconego. Jeśli masz skończone 18 lat lub prawie 18 lat, jesteś otwarty, wesoły, mniej lub bardziej zakręcony i szukasz sposobu na ciekawe spędzenie czasu, to zgłoś się jeszcze dziś! InterCamp to świetny zlot, na który warto pojechać. A dołączając do służb zlotowych, czyli IST, masz szansę zrobić coś wspaniałego:  stać się jedną z tych wyjątkowych osób, które współorganizują zlot dla 3000 skautów! Gwarantujemy dobrą zabawę i brak snu :D Zgłoszenia trwają do wyczerpania limitu miejsc. Rezerwacja miejsca następuje po wypełnieniu FORMULARZA, przesłaniu pozytywnej opinii pełnomocnika chorągwi ds. zagranicznych, potwierdzenia opłaconych składek członkowskich za min. 3 kwartały 2016 roku oraz zgody właściwego komendanta hufca. Więcej informacji tutaj.

2-5 czerwca 2017r. Warendorf, Niemcy. Widzimy się? :D